" > " /> آپدیت کریسمس کلش رویال | کلش پلیر
فیلم فور ایرانی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
خانه / کلش رویال / آپدیت و بروز رسانی / آپدیت کریسمس کلش رویال

hqdefault آپدیت کریسمس کلش رویال

نسخه جدید ۱.۷.۰ کلش رویال از ایران کلش دریافت کنید – ۲۵ آذر ۹۵

دانلود ورژن ۱٫۷٫۰ کلش رویال برای اندروید

دانلود ورژن ۱٫۷٫۰ کلش رویال برای IOS

در قسمت زیر به توضیحاتی درباره آپدیت جدید می پردازیم.

با سلام خدمت کاربران عزیز امروز با معرفی پیش نمایش های آپدیت خدمت شما هستیم.

** پیش نمایش اول : معرفی آرنای جدید **

clash-royale-jungle-arena آپدیت کریسمس کلش رویال

خب همانطور پیش از این نیز گفتیم ، آپدیت کریسمس کلش وریال در راه است وطبق گفته سوپرسل پیشنمایش ها از امروز بطور رسمی آغاز شد!! اولین پیشنمایش این آپدیت آرنا جدید نام گرفته است که پیش از نیز حرف هایی از آن بود!!

میدان نبرد جنگلی (جنگل آرنا)
میدان نبرد جنگلی که در واقع همان آرنا سطح ۹ است، در کاپ ۲۶۰۰ قابل دسترس است و در تاریخ ۱۳ ژانویه (۲۳ دی) در دسترس قرار می گیرد.

jungle-arena آپدیت کریسمس کلش رویال

اما غیر از آرنا جدید جنگلی ، سوپرسل از تغییرات ظاهری دیگری نیز در بازی رونمایی کرده است که از جمله آنان میتوان به تغییر شکل بخش اینباکس و افزوده شدن قسمت جدید اخبار کلش رویال (Royale news) و و و تغییر قیمت کارت های Epic ( به ۱۰۰۰ سکه ) اشاره نمود!!

clash-royale-jungle-arena-2-1 آپدیت کریسمس کلش رویال

clash-royale-jungle-arena-3 آپدیت کریسمس کلش رویال

** پیش نمایش دوم : معرفی ۴ کارت جدید **

تصویر بالا چهار نیروی جدید که در آپدیت کلش رویال خواهد آمد را نشان میدهد.

کارت ها هر دو هفته آزاد خواهند شد که از تاریخ ۱۳ ژانویه مصادف با ۲۴ دی ۱۳۹۵ شروع به آزاد سازی کارت ها میشود که اولین کارت آن  Dart Goblin یا همان گوبلین دارت دار میباشد.

*** Dart Goblin ***

dart-goblin آپدیت کریسمس کلش رویال

برای مشاهده فیلم روی عکس زیر کلیک کنید.

این کارت با نام فارسی گوبلین دارت دار سرعت بالایی را دارا میباشد و دارتی به با خود دارد که به وسلیه آن میتواند فاصله های دور از خود را مورد هدف تیرهای آن قرار دهد.همچنین این کارت از نوع کارت های rare یا همان نادر و کمیاب میباشد.

میزان آسیب این کارت در ثانیه ۱۳۲ میباشد و میزان آسیب یا همان دمیج این کارت ۹۳ میباشد.همچنین میزان سلامتی این کارت ۲۱۶ و سرعت ضربه ۰.۷ ثانیه است. اهداف این نیرو نیروهای زمینی و هوایی میباشد و زمان برای گذاشتن آن در بازی ۱ ثانیه است.

*** Executioner ***

executioner آپدیت کریسمس کلش رویال

برای مشاهده فیلم روی عکس زیر کلیک کنید.

این کارت در معنی فارسی به نام جلاد میباشد.این نیرو با انداختن تبر خود به صورت چرخشی به سمت حریف های خود آسیب جدی به آن ها وارد خواهد کرد و تبر او باز به سمت خود برمیگردد و دوباره به نیروها آسیب وارد میکند.همچنین این کارت از نوع کارت های Epic یا همان کارت های حماسی میباشد.

میزان آسیب این کارت در ثانیه ۲×۵۸ میباشد و میزان آسیب یا همان دمیج این کارت ۲×۱۴۰ میباشد.همچنین میزان سلامتی این کارت ۱۰۱۰ و سرعت ضربه ۲.۴ ثانیه است. اهداف این نیرو نیروهای زمینی و هوایی میباشد و زمان برای گذاشتن آن در بازی ۱ ثانیه است.

*** Battle Ram ***

battle-ram آپدیت کریسمس کلش رویال

برای مشاهده فیلم روی عکس زیر کلیک کنید.

نام فارسی این کارت نبرد رام میباشد.این کارت دو بربر را به همراه دارد که چوبی به پشت خود حمل کرده و پس از مدتی که آن را رها کرده ایم سرعت آن زیاد میشود و به برج حریف برخورد میکند و سپس بربرها چوب را انداخته و با قدرت خود به مقابله با برج حریف میروند.همچنین نوع این کارت Rare یا همان نادر یا کمیاب است.

سرعت این کارت متوسط میباشد میزان آسیب یا همان دمیج این کارت ۲۴۶ میباشد.همچنین میزان سلامتی این کارت ۷۵۶  است. اهداف این نیرو ساختمان ها مانند برج های حریف میباشد و زمان برای گذاشتن آن در بازی ۱ ثانیه است.

*** Goblin Gang ***

goblin-gang آپدیت کریسمس کلش رویال

برای مشاهده فیلم روی عکس زیر کلیک کنید.

نام این کارت در فارسی به معنای گوره گوبلین ها میباشد.این کارت از دو گروه گوبلین ها ساخته شده است که گوبلین های نیزه دار و چاقو دار هستند.این کارت از نوع کارت های عادی میباشد.

و زمان برای گذاشتن آن در بازی ۱ ثانیه است.همچنین برای ساخت این کارت نیاز به تنها ۳ اکسیر میباشد.

 **پیش نمایش شماره ۳  : حماسه ساز بیشتر**

اپیک یکشنبه  : هر یکشنبه میتونید درخواست و دونات اپیک انجام بدهید.در آرنا ۱۰(۴ اپیک)،آرنا ۷ (۳ اپیک) آرنا ۴ (۲ اپیک)، آرنا ۱ (۱ اپیک) میتونید درخواست بدهید ، مقدارش دقیق مثل کارت ریر در هر آرناست

مثل قبل هر هفت ساعت میشه تقاضا نیرو کرد در روز یکشنبه فقط یکبار میتونید درخواست اپیک کنید و برای بار دوم(هفت ساعت بعدی) نمیتونید درخواست اپیک بکنید.پس هر یکشنبه فقط یکبار میتونید درخواست بدهید.شما برای دونات به هر نفر ،میتونید یک اپیک بدهید (دقیقا مثل کارت ریر ) که ۵۰۰ سکه و ۱۰ ایکس پی بدست می آورید.

فروشگاه اپیک  : هزینه خرید اپیک  نصف قیمت میشه  ! از ۱۰۰۰ گلد شروع میشه (قبلا ۲۰۰۰ گلد بود)هر دفعه که بخرید ۱۰۰۰ گلد هزینه خرید اون بیشتر میشه

اپیک چست : کارتهای بیشتری میده بسته به آرنایی که در آن قرار دارید،مثلا در لجندری آرنا شما میتونید اپیک چست با ده هزار گلد بخرید که شامل ۲۰ کارت اپیک است.

سیلور چست : سیلور چست آرنا ۱۰ بعد از آپدیت شامل ۱۲ کارت و تضمین شده دارای یک کارت ریر  مقدار گلد از  ۷۷ –  ۵۵ به ۸۴ -۶۰ افزایش پیدا کرد

درباره aDmin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

4 − دو =

x

شاید بپسندید

آپدیت ۳۰ خرداد کلش رویال

نسخه جدید ۲٫۳٫۱ کلش رویال از مرجع رسمی کلش رویال دریافت کنید ...