" > " /> ترکیب جدید جلاد برای آرنای +9 | کلش پلیر
فیلم فور ایرانی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
خانه / ترکیب / آرنای 10 / ترکیب جدید جلاد برای آرنای +۹

giant-graveyard-deck ترکیب جدید جلاد برای آرنای +9

ترکیب جدید جلاد برای آرنای +۹

امروز در خدمت شما کاربران عزیز کلش رویال هستیم با یک ترکیب بسیار عالی از جلاد ، خب میریم سراغ معرفی کارت ها و نحوه اتک دادن.

این ترکیب دارای میانگین ۳٫۹ الکسیر می باشد.

کارت ها

giant-graveyard-deck1 ترکیب جدید جلاد برای آرنای +9ترکیب جدید جلاد برای آرنای +۹ :

Giant : در این ترکیب بیشتر همراه با قبرستان هست و بعضی مواقع می تونید برای دفاع یا فشار نیرو استفاده کنید ( لول پیشنهادی ۶ تا ۸ می باشد )

Executioner : این کارت بیشتر برای از بین بردن نیرو های دسته جمعی استفاده می شود ، مثل لاوا ، مینیون ، اسکلت و… ( لول پیشنهادی +۳ می باشد )

Mini-P.E.K.K.A : این کارت بیشتر برای دفاع در برار والکر ، گالم ، جاینت و… همراه با جلاد استفاده می شود ( لول پیشنهادی ۷-۸ می باشد )

Graveyard : کارت برنده شما می باشد ، شما باید مینی پکا و جلاد رو باهم رها کنید به طوری که جلاد پشت مینی پکا قرار بگیرد ، سپس زمانی که به تاور نزدیک شدند شما کارت قبرستان رو رها کنید.

Ice Wizard : بهترین کارت ممکن برای کم کردن سرعت نیرو های حریف ، اگه حریف شما پکا یا هر نیروی دیگه ای رها کنه به راحتی می تونید با آیس ویزارد سرعت اونو کم کنید و نابودش کنید ! ( لول پیشنهادی ۲ می باشد )

Skeleton Army : برای متوقف کردن نیرو های حریف و گمراه کردن نیرو های حریف هست ، به یاد داشته باشید ارتش اسکلت با جلاد ، زپ و.. از بین می رود !

Zap : برای از بین بردن نیرو های دسته جمعی یا متوقف کردن اینفرنو ، اسپارکی و… استفاده می شود ( لول پیشنهادی ۱۰ می باشد )

Fireball : بیشتر برای از بین بردن نیرو های دسته جمعی یا جاهایی که همه نیرو های حریف جمع شده اند استفاده می شود ، البته برای نابودی تاور نیز استفاده می شود ( لول پیشنهادی ۷ می باشد )

 

نحوه حمله

شما باید اول جاینت رو رها کنید سپس نیرو های پشتیبان مانند جلاد و آیس ویزارد رو رها کنید ، اگه بتونید جلاد و آیس رو با هم رها کنید خیلی می تونه موثر باشه چون آیس ویزارد سرعت حرکت نیرو های حریف رو کم و سپس جلاد تمامی نیروی های حریف چه هوایی و چه زمینی نابود می کند ! زمانی که تاور حریف شروع حمله کردن کرد شما قبرستان رو رها کنید ، اگه شما بتونید جاینت رو از رودخانه رد کنید ، امکان ۳ تاج کردن خیلی زیاد هست !

 

نیرو های دفاعی

اگه حریف شما Elite barbarian رها کرد شما ارتش اسکلت رها کنید اگه به هر دلیلی ارتش اسکلت شما نابود شد یا نداشتید از آیس ویزارد یا مینی پکا استفاده کنید.

اگه حریف شما از لاوا استفاده کرد شما از جلاد یا آیس ویزارد و دراخر برای نابود لاوا پاپ هم می تونید از فایربال استفاده کنید !

اگه حریف شما از Executioner استفاده شما از مینی پکا یا جلاد استفاده کنید.

اگه حریف شما از گالم و نیرو های پشتیبان استفاده کرد شما مینی پکا رو برای نابودی گالم و آیس ویزارد و مینی پکا برای نابودی نیرو حریف بفرستید.

اگه نظری “ترکیب جدید جلاد برای آرنای +۹” دارید می تونید در کانال تلگرامی مطرح کنید.

 

درباره aDmin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

یک + 13 =

x

شاید بپسندید

آپدیت ۳۰ خرداد کلش رویال

نسخه جدید ۲٫۳٫۱ کلش رویال از مرجع رسمی کلش رویال دریافت کنید ...