" > " /> ترکیب جدید ماینر برای آرنای 11 به بالا | کلش پلیر
فیلم فور ایرانی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
خانه / ترکیب / آرنای 10 / ترکیب جدید ماینر برای آرنای ۱۱ به بالا

best-miner-deck ترکیب جدید ماینر برای آرنای 11 به بالا

ترکیب جدید ماینر برای آرنای ۱۱ به بالا

با سلامی خدمت کاربران عزیز پس از درخواست شما دوستان عزیز برای قرار دادن ترکیب ماینر ما توسط یکی از افراد ترکیب بسیار عالی ماینر که در قسمت پایین توضیح میدم انجام دادیم و در سایت خدمت شما عزیزان قرار دادیم…

خب از اول همه بگم که میانگین الکسیر این ترکیب فقط ۲٫۸ می باشد !! که تنها کارت گرون این ترکیب اینفرنو تاور هست و خیلی به درد ما می خوره این ترکیب رو ترکیب چرخه نام گزاری کنند که شما با الکسیر کم فشار نیرو رو چندین برابر از حریف خود ایجاد می کنید !

خب میریم سراغ معرفی کارت های بازی و سپس استراتژیکی حمله

 

کارت ها

best-miner23-deck-copy ترکیب جدید ماینر برای آرنای 11 به بالا

Goblin Barrel :  این کارت یکی از کارت های اصلی در این ترکیب برای نابودی تمامی تاور ها می باشد ( سطح پیشنهادی ما برای این کارت ۴ می باشد)

کارت جایگزین برای Goblin Barrel : این کارت منحصر به فرد هست و جایگزینی ندارد ولی می تونید با کوره (Furnace) جایگزین کنید ، البته توجه کنید که سطح کوره شما بالا باشد که یکی از اسپریت ها به تاور برخورد کند.

 

Princess : یکی از بهترین کارت ها برای نابودی نیرو های حریف در محدود دور و همچنین اسیب رساندن زیاد به تاور می باشد که به راحتی می تونید در وسط قرار بدید و از همه طرف محافظت کنید !

کارت جایگزین برای Princess : هیچ کارتی برای جایگزین کرد این کارت وجود ندارد ، البته میشه از Dart Goblin و Minion Horde با سطح بالا استفاده کرد ولی باز هم قدرت اصلی پرنسس رو نداره !

Miner : این کارت همراه Goblin Barrel فرستاده می شود ، همچنین از ماینر برای از بین بردن پرنسس یا درگیر کردن یک ساختمان دفاعی استفاده می شود.

کارت جایگزین برای Princess : هیچ کارت جایگزینی در هر صورت وجود ندارد.

 

Skeleton Army : یکی از برترین کارت ها برای دفاع در برابر پرنس ، پکا ، بربر های نخبه ، اسپارکی ، گالم و… می باشد.

کارت جایگزین برای Skeleton Army : کارت Guards یکی از بهترین کارت ها برای جایگزین و نابودی بربرهای نخبه به دلیل داشتن شیلد می باشد.

 

Inferno Tower : یکی از بهترین کارت ها برای دفاعی زمینی و هم هوایی می باشد ، همچنین به راحتی می تونید در مقابل گالم، لاوا ،بالون و پکا مقابله کنید…

کارت جایگزین برای Inferno Tower : واقعا هیچ کارتی برای جایگزین این کارت ، که عملکرد اینفرنو رو داشته باشه نیست !

 

Ice Spirit: این کارت برای دفاع و فیریز کردن نیرو های حریف برای مدت کوتاهی می باشد.

کارت جایگزین برای Ice Spirit : کارت های Furnace, Minion Horde,Skeletons, Fire Spirits, Goblins, Lumberjack, Mini P.E.K.K.A

 

The Log : از این کارت برای نابودی نیرو هایی که سلامتی آن ها کم است ، همچنین برای نابودی پرنسس و هُل دادن نیرو ها استفاده می شود.

کارت جایگزین برای The Log : کارت های Fireball – arrow

 

 

Zap : از این کارت برای از بین بردن شارژ یا متوقف کردن چند ثانیه ای نیرو های حریف استفاده می شود.

کارت جایگزین برای Zap : کارت های Fireball – arrow

 

استراتژیکی حمله و دفاع

the-log ترکیب جدید ماینر برای آرنای 11 به بالا

بهترین حالت ممکن به نظر اعضای سایت کلش پلیر قرار دادن پرنسس در اول بازی در پشت رودخانه و فرستان یک ماینر به تاور که می تونه ۴۰۰-۵۰۰ تا خسارت به راحتی وارد کنه برای شروع خیلی خوبه !

یا می تونید ماینر + بشکه گابلین رو بفرستید ، حریف شما همش به فکر دفاع هست و هیچ وقت نمی تونه فشار نیرویی درست کنه شما هم باید سعی کنید تا قبل دابل الکسیر یکی از تاور های حریف رو از بین ببرید !

وقتی حریف شما گالم یا پکا ارسال کرد شما با اینفرنو دفاع کنید در صورتی که اینفرنو نداشتید با استفاده از ماینر و بکشه گابلین حریف رو سرگرم کنید تا سلامتی اون کم بشه !

اگه حریف شما از هوگ رایدر استفاده کرد از اسکلت ای اینفرنو برای دفاع استفاده کنید.

درباره aDmin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

4 × 5 =

x

شاید بپسندید

ترکیب جدید جلاد برای آرنای +۹

ترکیب جدید جلاد برای آرنای +۹ امروز در خدمت شما کاربران عزیز ...