" > " /> ترکیب جدید هوگ رایدر و یخ برای کاپ 4000
فیلم فور ایرانی
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
خانه / ترکیب / آرنای 7 / ترکیب جدید هوگ رایدر و یخ برای کاپ ۴۰۰۰

hog-freeze-deck ترکیب جدید هوگ رایدر و یخ برای کاپ 4000

سلام به دوستان عزیز امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی ترکیب جدید هوگ رایدر.

این ترکیب توسط ۲ نفر تست شده یکی از آن ها لول ۱۰ و کاپ ۴۳۰۰ داشته با این ترکیب و دیگری لول ۹ با کاپ ۳۸۰۰ داشته  ، اگه کمی دقت کنید شما هم می تونید این کاپ ها رو داشته باشید!

خب میریم سراغ معرفی کارت ها !

معرفی کارت ها

furnace-placement-copy ترکیب جدید هوگ رایدر و یخ برای کاپ 4000

Hog Rider : کارت اصلی این ترکیب است و شما باید هوگ رو با روح یخی رها کنید یا می تونید ابتدا گالم یخی رو بفرستید و زمانی که نیرو ها درگیر این کارت هستند هوگ رو رها کنید ، راستی برای دفاع در برار هوگ می تونید از قبرستون برای گمراه کردن و از بین بردنش استفاده کنید !

Furnace : یکی از بهترین ساختمان ها برای از بین بردن و گمراه کردن نیرو ها استفاده می شود و به راحتی می تونه اسکلت ، مینیون و… رو نابود کنه ! راستی شما این ساختمان رو مانند عکس زیر وسط دو تاور قرار بدید !

furnace-placement ترکیب جدید هوگ رایدر و یخ برای کاپ 4000 ۱۰

Mega Minion: این کارت بیشتر برای دفاع در برار لاوا ، بی بی دراگون ، بالون ، جاینت و… استفاده می شود.

Minion Horde : مینیون ها نیز مانند مگا مینیون به کمک یک دیگر می روند و برای دفاع استفاده می شود.

Ice Spirit : روح یخی همراه با هوگ رایدر و زمانی که ساختمان کوره رو قرار دادید مورد استفاده قرار میگیرد ، به طور مثال برای حمله ابتدا هوگ رو رها کنید و سپس روح یخی رو !

Ice Golem : شما از این کارت بسیار عالی می تونید در چند جا استفاده کنید اول اینکه می تونید این کارت رو قبل از رها کردن هوگ قرار بدید که تاور ها رو درگیر کنه و سپس هوگ به تاور مورد نظر برسد ! می تونید زمانی که لاوا پاپ ( بچه های لاوا ) پس از ترکیدن رها شدند آیس گالم رو رها کنید هم نیرو های حریف رو گمراه هم مقداری خسارت به آن ها وارد کند !

The Log : پس از آپدیت جدید لاگ یکی از قوی ترین کارت ها برای هل دادن و از بین نیروهایی مثل : پرنسس ،بربرین ، گابلین ها ، اسکلت ، هوگ و… استفاده می شود.

 

استراتژیکی حمله

Ice Golem + Hog + Mega Minion : در قسمت اول آیس گالم رو رها کنید و زمانی که تاور ها درگیر این کارت شدند ، هوگ را رها کنید سپس بعد از تقریبا ۱ ثانیه مگا مینیون رو رها کنید به طوری که مگا مینیون در پشت هوگ قرار بگیرید.

Hog +Furnace +Ice Spirit : هوگ رو با اوراح آتشین رها کنید به طوری که ارواح آتشین در پشت هوگ قرار بگیرند تا بتونند هوگ رایدر رو پوشش بدهند.

 

استراتژیکی دفاع

Hog Cycle Decks : اگه حریف شما از ترکیب شبیه شما استفاده کرد شما با لاگ اوراح آتشین و یخی رو از بین ببرید سپس مگا مینیون رو برای نابودی هوگ رها کنید !

Golem/Giant Decks : اگه حریف شما از ترکیب گالم یا جاینت استفاده کرد شما هوگ رو از سمت دیگه رها کنید ، چون حریف مورد نظر شما ۱۰۰% الکسیری برای دفاع ندارد !

Lavahound Decks : اگه حریف شما از ترکیب لاوا استفاده کرد برای دفاع در برار لاوا پاپ از گالم یخی استفاده کنید و برای از بین خود لاوا از مگا مینیون استفاده کنید چون حریف شما با فایر بال و تیرکمون نمیتونه مگا مینیون رو از بین ببره !

Graveyard : اگه حریف شما از ترکیب قبرستون برای از بین بردن تاور شما استفاده کرد چند ثانیه پس از رها شدن قبرستان روی تاورتون شما گالم یخی رو برای نابود رها کنید 🙂

 

چند نکته :

  • کوره رو در وسط همیشه قرار بدید !
  • همیشه سعی کنید روح یخی خود رو قایم کنید !
  • برای دفاع و گمراه کردن نیرو ها از مگا مینیون و گالم یخی استفاده کنید.

 

درباره aDmin

1 دیدگاه

  1. سلام دوستان من ترکیب می خوام بدجور تمام ترکیب های سایتو دیدم به دردم نخخورد من سه لجند دارم قبرستان واینفرنو وماینر لطفا ترکیب برا بگید و تمام نیروهارو هم دارم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

1 × سه =

x

شاید بپسندید

آپدیت ۳۰ خرداد کلش رویال

نسخه جدید ۲٫۳٫۱ کلش رویال از مرجع رسمی کلش رویال دریافت کنید ...