" > ترکیب جدید Golem و Graveyard | کلش پلیر
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
خانه / ترکیب / آرنای 8 / ترکیب جدید Golem و Graveyard

golem-graveyard ترکیب جدید Golem و Graveyard

ترکیب جدید Golem و Graveyard

با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز

امروز در خدمت شما هستیم تا درباره ی دک جدید و بی نظیر گالم و قبرستون بحث کنیم.

خب طبق معمول میریم سراغ معرفی کارت و طرز حمله کردن با این کارت ها !

معرفی کارت ها

golem-graveyard-copy ترکیب جدید Golem و Graveyard

Golem : کارت برنده شما هست یعنی اگه این کارت وجود نداشته باشه و یا قوی نباشه دک شما هیچی نیست ! این کارت میتونه فشار نیرو زیادی رو در دابل الکسیر برای شما فراهم کنه و حتی بعد از بین رفتن گالم خسارتی به محیط خود وارد می کند !

Graveyard : این کارت رو شما باید با Golem رها کنید و زمانی که تاور و نیرو های مورد نظر درگیر Golem هستند شما این کارت رو رها کنید!

Mega Minion : این کارت برای دفاع در براربر نیرو هایی مثل بی بی دراگون و لاوا بیشتر استفاده می شود.

Minions : این کارت هم مثل مگا مینیون هست و زمانی که این کارت در دسترس شما نبود یا از بین رفت می تونید از مگا مینیون استفاده کنید.

Fireball : این کارت رو می تونید زمانی که گالم رو رها کردید و حریف مورد نظر بربرین یا مینیون رها کرد استفاده کنید.

Cannon or Tombstone : بهترین دفاعی در برار جاینت و هوگ که با چند ضربه می تونند از بین ببرند البته قبرستون بهتر و بیشتر از Cannon استفاده شده است.

Archers : بهترین کارت برای از بین بردن مینیون و دفاع از تاور های می باشد.

Mini P.E.K.K.A : مینی پکا در این ترکیب بیشتر برای کمک به گالم و یا از بین بردن کارت هایی با سلامتی زیادی هستند مثل گالم ، جاینت ، جاینت رویال ، هوگ و….

 

استراتژیکی حمله

۱Exlier : در این موقع شما تنها باید دفاع های لازم رو بکنید و تا می تونید الکسیر جمع کنید ، در این بخش شما می تونید از مینیون ها و قبرستونحریف رو مشغول کنید تا به زمان دو الکسیر برسید.

اگه حریف شما از پرنسس استفاده کرد شما Cannon یا Tombstone رو قرار بدید و از بین ببرینش و در صورتی که جاینت یا هوگ رها کرد بهترین کارت برای دفاع مینی پکا توصیه میشه.

۲Exlier : خب حالا موقع رها سازی نیرو و فشار نیرو هست ، شما باید گالم رو پشت تاور اصلی رها کنید و در صورتی که حریف شما بربرین یا مینیون رها کرد شما با فایربال به راحتی اونو بزنید ، راستی در صورتی که حریف شما مینی پکا برای از بین بردن گالم استفاده کرد شما از مگا مینیون برای از بین بردنش استفاده کنید. خب حالا گالم شما به تاور نزدیک شد و تاور رو درگیر خودش کرد شما کارت لجندری قبرستون در گوشه تاور رها حریف رها می کنید و تا در صورت الکسیر داشتن آرچر ، مینیون و… هر نیرو دیگه ای که دارید رها می کنید.

توجه کنید زمانی که شما دارید نیرو رها می کنید حریف شما از تاور مخالف اقدام به حمله کرد Cannon و مینی پکا رو رها کنید تا راحت از بین ببرتش و در اخر اگه حریف شما سه ماسکیتر رها کرد شما راحت با فایربال از بین ببرینش !

 

درباره aDmin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

19 − هشت =

x

شاید بپسندید

ترکیب جدید برای Challenge کلش رویال

ترکیب جدید برای Challenge کلش رویال با سلام خدمت تمامی کاربران عزیز ...