" > اپدیت 14 شهریور کلش رویال | کلش پلیر
به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید
خانه / کلش رویال / آپدیت و بروز رسانی / اپدیت ۱۴ شهریور کلش رویال

photo_2018-09-02_17-17-03-Copy اپدیت 14 شهریور کلش رویالاپدیت ۱۴ شهریور کلش رویال

 

**برای دانلود آپدیت اخر بازی کلش رویال اینجا کلیک کنید**

 

همانطور که میدانید کلش رویال همواره مدتی زودتر از سه بازی دیگر سوپرسل آپدیت های خود را دریافت میکند و برهمین اساس نیز آپدیت سپتامبر ۲۰۱۸ کلش رویال تا چند روز آینده منتشر خواهد شد اما نکته مهم در این پیشنمایش های اندک اما در عین حال هیجان انگیزی است که خبر از معرفی ویژگی جدید به نام توکن تجارت بمنظور معاوضه کارت میدهد!

به شخصیت جدید رویال سلام کنید : جاینت گوبلین

برخلاف روال معمول آپدیت های کلش رویال ، در این آپدیت تنها شاهد معرفی یک کارت جدید به نام جاینت گوبلین خواهیم بود که در دسته کمیاب قرار داشته ، در جنگل آرنا در دسترس قرار میگیرد و دارای هزینه ساخت ۶ اکسیر میباشد! در ویدیو زیر میتوانید نحوه عملکرد این کارت را مشاهده نمایید :
نمایشگر ویدیو

با ویژگی جدید توکن تجارت به معاوضه کارت ها بپردازید!

بوم بیچ اولین بازی سوپرسل بود که از ویژگی به نام تاجر برخوردار شد و حالا بنظر میرسد تیم توسعه دهنده سوپرسل قصد دارد تا این ویژگی بسیار محبوب را به نحوهای مختلف در تمامی بازی های خود اضافه کند. توکن های تجارت بطور کلی به شما کمک خواهد کرد تا اگر کارت غیر استفاده ای دارید بتوانید آن را با کارت دیگری از هم کلنی خود که از همان نوع است تعویض کنید!

به ازای هر نوع کارت در کلش رویال یک توکن تجارت وجود خواهد داشت. یعنی توکن معمولی ، کمیاب ، حماسی و افسانه ای که هریک را میتوانید از درون صندوق ها ، فروشگاه ، کلن وار و یا چالش ها دریافت کنید.

 

پس از دریافت یک توکن تجارت میتوانید با توجه به نوع آن در کلن چت درخواست تعویض کارت بدون استفاده خود با کارت دیگری بکنید تا اگر کسی مایل بود ، آن کارتش را با شما تعویض کند. در ویدیو زیر میتوانید بطور کامل پروسه درخواست تعویض کارت با هم کلنی های خود را مشاهده نمایید :
نمایشگر ویدیو

تغییر قوانین دریافت کارت ها بر اساس لول بازیکنان

در گذشته شانس دریافت تمامی انواع کارت ها (معمولی ، کمیاب ، حماسی و افسانه ای) برای بازیکنان از لول ۱ مهیا بود اما در آپدیت پیش رو این قوانین تغییر کرده و نوع کارت از یک لول خاص به بعد در دسترس بازیکنان قرار میگیرد که به شرح زیر است :

کارت های دسته معمولی : از لول ۱
کارت های دسته کمیاب : از لول ۳
کارت های دسته حماسی : از لول ۶
کارت های دسته افسانه ای : از لول ۹

تغییرات در کلن وار : ویژگی جدید وار بونس

از این پس میتوانید تمامی گلد دریافتی از کلن وار را بصورت وار بونس و جداگانه دریافت کنید و یا اینکه بجای آن یک توکن تجارت بگیرید! در واقع میتوان گفت از این پس در صندوق هایی که از کلن وار برنده میشوید هیچ گلدی نخواهد بود!

 

اپدیت ۱۴ شهریور کلش رویال

درباره aDmin

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

20 + 6 =

x

شاید بپسندید

اپدیت ۵ اردیبهشت کلش رویال

**دانلود آپدیت جدید در انتهای پست** اپدیت ۵ اردیبهشت کلش رویال تغییرات ...